"Всі мої кухарі – співробітники ФСО". Путін "обійшов" тему причетності ПВК до війни на Донбасі та вбивства журналістів у ЦАР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що приватні військові можуть просувати свої інтереси будь-де в світі.

Якщо приватні військові компанії РФ не порушують російське законодавство, вони можуть перебувати де завгодно, вважає Володимир Путін.

"Вони мають право просувати свої бізнес-інтереси в будь-якій точці планети", - сказав президент Росії під час великої щорічної прес-конференції.

Журналіст Ілля Азар запитав Путіна про загибель російських журналістів у ЦАР, можливу причетність до цього ЧВК "Вагнера", а також Євгенія Пригожина і діяльність компаній загалом.

Щодо Євгена Пригожина, якого називають "кухарем Путіна" і пов'язують з діяльністю ЧВК Путін сказав: "всі мої кухарі - співробітники Федеральної служби охорони, вони люди військові, в різних званнях перебувають, інших кухарів у мене немає. Це ясно і зрозуміло і щоб ми, як ми не поверталися".

Путін відхрестився від причетності "вагнерівців" до загибелі журналістів у ЦАР, і заявив, що з їхньою загибеллю пов'язані місцеві злочинні угрупування. "Ваші колеги наскільки мені відомо, приїхали в Африку без жодного повідомлення місцевій владі. Вони просто приїхали навіть не як журналісти, а як туристи і за наявними на сьогодні даними, замах вчинили якісь місцеві угруповання", - сказав Путін. "Достовірних даних, на жаль, поки немає, але дуже розраховую на те, що вони будуть отримані за дипломатичними каналами", - додав президент.

Нагадаємо, 30 липня у Центральноафриканській Республіці вбили трьох російських журналістів: Олександра Расторгуєва, Орхана Джемаля і Кирила Радченка. За заявами місцевої влади, вони були пограбовані і вбиті місцевими бандитами. Однак родичі і колеги загиблих у версію пограбування не вірять, вважаючи, що вбивство журналістів було сплановано й пов'язане з підготовкою фільму про видобуток корисних копалин в ЦАР структурами бізнесмена Євгена Пригожина. 

ВідеоВ Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Залиште свій коментар

Вибір редакції