Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін відреагував на "ракетний" ультиматум США

Путін знову обіцяє збільшувати кількість своїх ракет

Президент Росії Володимир Путін заявив, що американці не надали доказів порушення Росією Договору про ракети середньої і меншої дальності. Про це російський президент заявив журналістам, передає видання ТАСС.

Путін прокоментував заяву держсекретаря США Майкла Помпео про те, що США вийдуть з ДРСМД через два місяці, якщо Москва не повернеться до виконання договору.

"Заява Помпео трохи спізнилася, спочатку все-таки американська сторона заявила про те, що вона має намір вийти з договору про ракети середньої і меншої дальності, а потім почали шукати обґрунтування, чому вони повинні це зробити", - сказав він.

За його словами, Вашингтон не надає доказів порушень договору. Раніше, Путін розповідав про розробки новітніх ракетно-ядерних систем.

"Найголовніше обгрунтування - це те, що ми щось порушуєм. При цьому як зазвичай ніяких доказів порушень з нашого боку не надається", - уточнив Путін.

"Багато інших країн - їх там уже з десяток, напевно - таку зброю (ракети з ядерними зарядами – ред.) виробляють, а Росія і США самі себе в двосторонньому порядку обмежили. Тепер, мабуть, наші американські партнери вважають, що ситуація змінилася настільки, що і США повинні мати таку зброю. Яка відповідь з нашого боку? Проста: ми тоді теж будемо це робити", - додав він.

Нагадаємо, 4 грудня на зустрічі з НАТО Помпео заявив, що США вийдуть з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, якщо Росія протягом 60 днів не повернеться до його виконання.

НАТО звинуватило Росію в порушенні договору про ракети малої і середньої дальності та підтримало заяву США.

Раніше, американський президент вже оголошував про розрив договору з Росією щодо ліквідації ракет. На думку Вашингтона, заяви президента РФ Володимира Путіна про розробки новітніх ракетно-ядерних систем свідчать про порушення Росією договору про скорочення ракет середньої та малої дальності . Деякі оголошені Путіним розробки стали новою інформацією для американської сторони, за іншими велося спостереження протягом певного часу.

Своєю чергою Путін погрожував США кроками у відповідь на вихід з договору і не впустив можливості похизуватися гіперзвуковою зброєю.

ВідеоСкасована зустріч: чому Трамп відмовився від переговорів з Путіним

Скасувавши зустріч з Путіним на саміті G20, Сполучені Штати вимагають повернення полонених українських моряків. Так рішення Дональда Трампа відмовитись од переговорів з російським колегою прокоментували у Державному департаменті США. 

Скасована зустріч: чому Трамп відмовився від переговорів з Путіним

Залиште свій коментар

Вибір редакції