Путін використав фейк "Первого канала", аби довести безпорадність ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава РФ заявив про розмиття європейських цінностей. 

Президент РФ Володимир Путін під час засідання Ради з міжнародних відносин як аргумент у розмові про нездатність країн ЄС захистити своїх дітей використав фейк російського телеканалу.

У фейковій новині, яку переповів глава РФ, йшлося про мігранта, якого нібито виправдали у зґвалтуванні хлопчика, пише Insider. Він згадав про неї під час бесіди із президентом Федеральної лезгинської національно-культурної автономії Аріфом Керімовим. Той звертав увагу Путіна на необхідність спростити процес отримання російського громадянства представниками російських народностей, які живуть за кордоном, і запропонував спиратися на європейський досвід.

Глава РФ, своєю чергою, почав переказувати байку з сюжета російського федерального каналу.

"Послухайте, дурниці, там взагалі... Ви ж бачили, що відбувається: іммігрант зґвалтував дитину в одній з європейських країн. Суд його виправдав за двома підставами: він погано говорить мовою країни перебування і не зрозумів, що хлопчик, а це був хлопчик, заперечує. Це в голову не може прийти, що вони творять там. Це результат розмивання цих традиційних національних цінностей і, - не знаю навіть, як пояснити, - почуття провини перед цими мігрантами. У чому там справа, навіть незрозуміло. Але суспільство, яке не може захистити своїх дітей сьогодні, не має завтрашнього дня, майбутнього не має", - сказав Путін.

Новина, про яку він розмовляв, вийшла в ефір 26 жовтня під час новин на "Первом канале". Вона також була опублікована на сайті каналу, але пізніше була видалена. На відео сюжет починається на 4.53. 

Насправді Вищий суд в Австрії, де розглядали справу проти мігранта, не виносив виправдувального вироку. В інстанції підтвердили, що було скоєно тяжкий злочину сексуального характеру проти малолітнього хлопчика, пише Tjournal. Скасований був вирок у частині зґвалтування: спочатку обвинуваченому збиралися дати шість років. Згодом суд відкрив новий розгляд обставин справи, який має відбутися у 2017 році, і за його результатами буде винесено новий вирок. До нового суду підозрюваний перебуватиме у СІЗО. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції