Путін використав фейк "Первого канала", аби довести безпорадність ЄС

Глава РФ заявив про розмиття європейських цінностей. 

Президент РФ Володимир Путін під час засідання Ради з міжнародних відносин як аргумент у розмові про нездатність країн ЄС захистити своїх дітей використав фейк російського телеканалу.

У фейковій новині, яку переповів глава РФ, йшлося про мігранта, якого нібито виправдали у зґвалтуванні хлопчика, пише Insider. Він згадав про неї під час бесіди із президентом Федеральної лезгинської національно-культурної автономії Аріфом Керімовим. Той звертав увагу Путіна на необхідність спростити процес отримання російського громадянства представниками російських народностей, які живуть за кордоном, і запропонував спиратися на європейський досвід.

Глава РФ, своєю чергою, почав переказувати байку з сюжета російського федерального каналу.

"Послухайте, дурниці, там взагалі... Ви ж бачили, що відбувається: іммігрант зґвалтував дитину в одній з європейських країн. Суд його виправдав за двома підставами: він погано говорить мовою країни перебування і не зрозумів, що хлопчик, а це був хлопчик, заперечує. Це в голову не може прийти, що вони творять там. Це результат розмивання цих традиційних національних цінностей і, - не знаю навіть, як пояснити, - почуття провини перед цими мігрантами. У чому там справа, навіть незрозуміло. Але суспільство, яке не може захистити своїх дітей сьогодні, не має завтрашнього дня, майбутнього не має", - сказав Путін.

Новина, про яку він розмовляв, вийшла в ефір 26 жовтня під час новин на "Первом канале". Вона також була опублікована на сайті каналу, але пізніше була видалена. На відео сюжет починається на 4.53. 

Насправді Вищий суд в Австрії, де розглядали справу проти мігранта, не виносив виправдувального вироку. В інстанції підтвердили, що було скоєно тяжкий злочину сексуального характеру проти малолітнього хлопчика, пише Tjournal. Скасований був вирок у частині зґвалтування: спочатку обвинуваченому збиралися дати шість років. Згодом суд відкрив новий розгляд обставин справи, який має відбутися у 2017 році, і за його результатами буде винесено новий вирок. До нового суду підозрюваний перебуватиме у СІЗО. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: