Путін вимагає повністю відновити Саяно-Шушенську ГЕС

Путін пообіцяв, що керівництво країни знайде джерела фінансування і визначиться зі строками та етапами проведення відновлювальних робіт.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що Саяно-Шушенська ГЕС, робота якої була припинена після аварії 17 серпня, повинна бути повністю відновлена. Про це глава уряду заявив у вівторок, 15 серпня, на засіданні кабінету міністрів.

Напередодні голова Ростехнагляду Микола Кутьін повідомив, що в найближчому майбутньому комісія з розслідування причин аварії запропонує новий проект станції. За словами чиновника, причиною аварії стали недоліки при експлуатації станції і неспрацювання систем захисту. Комісія Ростехнагляду також встановила, що на другий гідроагрегат не було дублюючих систем живлення.

Виступаючи на засіданні уряду, Путін пообіцяв, що керівництво країни знайде джерела фінансування і визначиться зі строками та етапами проведення відновлювальних робіт на станції найближчим часом. Виступаючи на нараді, прем'єр-міністр також підкреслив, що всі, "хто причетний до будівництва і експлуатації таких унікальних об'єктів", повинен зробити з подій необхідні висновки.

Спочатку планувалося, що результати роботи комісії з розслідування причин аварії на СШГЕС будуть представлені вже 15 вересня, однак оприлюднення висновків експертів було перенесено на 17 вересня. Зміна дати засідання комісії пов'язана з необхідністю внести правку до звіту.

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС сталася 17 серпня. У результаті події загинули 74 людини. На станції були зруйновані кілька гідроагрегатів, а також машинний зал. Робота ГЕС була припинена.

Відновлювальні роботи на місці катастрофи почалися 23 серпня. За попередніми оцінками, збитки від аварії на СШГЕС склали близько 40 мільярдів рублів. В даний час станцію відновлюють 2187 фахівців.

Читайте також:

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: