Путін вимагає повністю відновити Саяно-Шушенську ГЕС

Путін пообіцяв, що керівництво країни знайде джерела фінансування і визначиться зі строками та етапами проведення відновлювальних робіт.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що Саяно-Шушенська ГЕС, робота якої була припинена після аварії 17 серпня, повинна бути повністю відновлена. Про це глава уряду заявив у вівторок, 15 серпня, на засіданні кабінету міністрів.

Напередодні голова Ростехнагляду Микола Кутьін повідомив, що в найближчому майбутньому комісія з розслідування причин аварії запропонує новий проект станції. За словами чиновника, причиною аварії стали недоліки при експлуатації станції і неспрацювання систем захисту. Комісія Ростехнагляду також встановила, що на другий гідроагрегат не було дублюючих систем живлення.

Виступаючи на засіданні уряду, Путін пообіцяв, що керівництво країни знайде джерела фінансування і визначиться зі строками та етапами проведення відновлювальних робіт на станції найближчим часом. Виступаючи на нараді, прем'єр-міністр також підкреслив, що всі, "хто причетний до будівництва і експлуатації таких унікальних об'єктів", повинен зробити з подій необхідні висновки.

Спочатку планувалося, що результати роботи комісії з розслідування причин аварії на СШГЕС будуть представлені вже 15 вересня, однак оприлюднення висновків експертів було перенесено на 17 вересня. Зміна дати засідання комісії пов'язана з необхідністю внести правку до звіту.

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС сталася 17 серпня. У результаті події загинули 74 людини. На станції були зруйновані кілька гідроагрегатів, а також машинний зал. Робота ГЕС була припинена.

Відновлювальні роботи на місці катастрофи почалися 23 серпня. За попередніми оцінками, збитки від аварії на СШГЕС склали близько 40 мільярдів рублів. В даний час станцію відновлюють 2187 фахівців.

Читайте також:

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: