Путін вирішив помирити Лукашенка і Мєдвєдєва

Російський прем'єр, який досі не втручався в інформаційну війну між Росією і Білорусією, вирішив помирити Лукашенка і Мєдвєдєва.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін зробив спробу помирити владу Росії та Білорусі в загостреному протистоянні президентів Олександра Лукашенка і Дмитра Мєдвєдєва.

Як заявив глава російського уряду, проблеми, суперечки чи непорозуміння між близькими сусідніми державами неминуче виникають, "як це буває в сім'ї", але головними залишаються життєві інтереси братських народів, сказав він на засіданні Радміну Союзної держави Росії і Білорусії.

За словами прем'єра, російсько-білоруське співробітництво підкріплюється тристоронньою інтеграцією в усіх сферах. Як відзначив Путін, активно йде процес формування основ єдиного економічного простору Росії, Білорусії та Казахстану, і важливо, щоб ці позитивні процеси розвивалися незалежно від поточної кон'юнктури.

Напередодні засідання Радміну аналітики висловлювали припущення, що Путін намагатиметься якщо не покласти край жорсткій конфронтації, то принаймні знизити її.

Російський прем'єр, який досі не втручався в інформаційну війну між Росією і Білорусією, підкреслив щирий настрій Москви на плідну співпрацю і тісний діалог з Мінськом. Путін відзначив, що Росія і Білорусь поступово долають наслідки глобальної кризи, виходять на траєкторію сталого зростання.

На засіданні Радміну 15 жовтня сторони розглянуть основні параметри бюджету на 2011 рік. Також пройде зустріч у форматі "трійки" Митного союзу за участю Росії, Білорусії і Казахстану.

На російському телебаченні регулярно виходять документальні фільми, в яких Лукашенка зображено як психічно хворого авторитарного правителя. Наприклад, в останньому сюжеті йому приписали таке психічне захворювання як мозаїчна психопатія, "на яку страждали Йосип Сталін і Адольф Гітлер".

Читайте також:

Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Лукашенко обговорив відокремлення Білоруської церкви від Москви

Білорусь припинила трансляцію російських телеканалів

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: