Путін вирізав з грудей оленя серце і подарував його Берлусконі

Володимир Путін запросив Сильвіо Берлусконі на прогулянку до лісу. Раптово він помітив оленя і одразу підстрелив його в подарунок колезі.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін під час полювання застрелив оленя, вирізав у тварини серце і подарував його італійському прем'єру Сильвіо Берлусконі.

Про цей випадок розповів газеті La Stampa італійський депутат, радник та особистий секретар Берлусконі Валентино Валентині.

За його словами, це трапилося на дачі Путіна взимку. Путін запросив Берлусконі на полювання до лісу, наполігши, щоб вони пішли тільки удвох – "Тільки ти і я". Перекладачі та інші супроводжуючі залишилися в приміщенні.

Спочатку, як розповів Валентіно, глави урядів обговорювали різні питання і домовлялися про свої плани. Аж раптом повз промайнула тінь. Путін скинув рушницю та вистрілив. Він убив оленя на місці. Потім російський лідер витягнув ножа, розрізав оленеву грудину, вийняв серце і подарував його високопоставленому гостю "на знак братської дружби".

Берлусконі ж зблід і впав, "як стіна в Помпеях", викликавши у Путіна співчуття.

Зазначимо, що Берлусконі і Путін неодноразово публічно називали себе друзями, а італійський прем'єр визнавав заслуги Путіна і вставав на бік Росії в різних конфліктах.

Цікаво також, що нещодавно в Інтернеті з'явилися особисті фото Путіна, на яких він демонструє свою любов до природи. Зокрема, на одному зі знімків російський прем'єр стоїть, ніжно нахиливши голову до коня.

Читайте також:

Путін здивував світ, оприлюднивши свої особисті фото

Берлусконі з'явився на публіці у куртці з гербом РФ

Блогери запропонували Путіну назвати цуценя Азаровим

Берлусконі врятував Саакашвілі від повішення російськими солдатами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: