Путін висловив співчуття покійній дружині режисера Мотиля

Голова російського уряду направив телеграму зі співчуттями дружині режисера Володимира Мотиля, котра померла два роки тому. Помилку допустили помічники Путіна, пишуть блогери.

Російський прем'єр Володимир Путін висловив співчуття у зв'язку зі смертю режисера Володимира Мотиля його дружині, котра померла два роки тому.

Телеграма зі співчуттям була адресована на ім'я дружини Мотиля Людмили Подаруєвої, відзначає у своєму блозі відомий актор Станіслав Садальський.

У даний момент на сайті прем'єр-міністра РФ прибрані слова "адресовані дружині режисера": "У телеграмі, зокрема, говориться: "Володимир Якович Мотиль залишив яскравий, блискучий слід у вітчизняному кіно, в російській культурі. Кожна його картина - ставала подією, підкорювала серця мільйонів глядачів різних поколінь. Це був справжній майстер, тонкий художник, людина, що володіла дивно щедрим талантом. Добру пам'ять про Володимира Яковича назавжди збережуть його друзі, учні, всі, хто щиро любив його творчість".

Як відзначають в численних коментарях російські блогери, інцидент свідчить про непрофесіоналізм помічників глави уряду.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв, у свою чергу, направив співчуття дочці режисера. "Шановна Ірина Володимирівна! Прийміть мої глибокі співчуття у зв'язку з прийшло на Вас великим горем. Догляд з життя чудового режисера Володимира Яковича Мотиля - непоправна втрата для російської культури," - цитує прес-служба Кремля текст телеграми президента.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко направив телеграму співчуття рідним і близьким кінорежисера.

Знаменитий кінорежисер Володимир Мотиль помер 21 лютого в одній з московських лікарень. Йому було 82 роки.

Перед смертю Мотиль два тижні перебував у реанімації. Його госпіталізували 5 лютого, після обстеження лікарі виявили у нього перелом шийних відділів хребта і пневмонію. Стан хворого оцінювався як важкий.

Серед найбільш відомих робіт Мотиля - "Женя, Женечка и "Катюша" (1967 рік) і "Звезда пленительного счастья" (1975 рік). Всенародну популярність Мотилю приніс пригодницький фільм "Біле сонце пустелі".

У жовтні 2009 року Володимир Мотиль завершив роботу над картиною "Багровий колір снігопаду", яка стала його останнім фільмом.

Читайте також:

Помер знаменитий кінорежисер Володимир Мотиль

В Омську в день приїзду Мєдвєдєва прибрали афішу "Чекаємо на тебе, веселий гном"

Путін: лідери Майдану плюнули в обличчя своїм спонсорам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: