Путін вперше прокоментував ситуацію із винищувачем РФ, збитим авіацією Туреччини

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін вперше прокоментував ситуацію із винищувачем РФ, збитим авіацією Туреччини

Getty Images

Російський лідер стверджує, що літак не загрожував безпеці країни. 

Президент Росії Володимир Путін заявив про те, що аварія російського військового літака Су-24 неподалік кордону Туреччини виходить за рамки боротьби із тероризмом.

За словами російського президента, крах літака – "удар в спину, який нанесли прибічники терористів".

Путін додав, що Су-24 був збитий над територією Сирії турецьким винищувачем  F-16. Також лідер РФ додав, що російський літак перебував на відстані в 1 кілометр від кордону Туреччини та не загрожував їй.

"Наш літак був збитий над територією Сирії ракетою "повітря-повітря" з турецького літака F-16. Впав на територію Сирії в 4 кілометрах від кордону з Туреччиною. Перебуваючи в повітрі, коли на нього була здійснена атака, на висоті шість тисяч метрів на відстані одного кілометра від турецької території. У будь-якому випадку, наші льотчики і наш літак ніяк не загрожували Турецькій Республіці ", - сказав Путін.

Президент Росії наголосив, що сьогоднішній інцидент із літаком матиме серйозні наслідки для відносин між Туреччиною та РФ та пообіцяв, що не допустить повторення таких злочинів. 

Нагадаємо, російський військовий літак Су-24 був збитий військовими Туреччини. Міноборони країни стверджує, що протягом п'яти хвилин порушення повітряного простору літак отримав 10 попереджень. Один з двох пілотів із збитого неподалік Туреччини російського винищувача Су-24 загинув.  

Путін вважає Туреччину прибічниками терористів, які нанесли «удар в спину» Росії

Путін вважає Туреччину прибічниками терористів, які нанесли «удар в спину» Росії
Наступна публікація