Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін вперше зустрівся з Терезою Мей: обговорили тероризм, авіабезпеку і наркотрафік

Зустріч відбулася у день відкриття саміту Великої двадцятки в китайському місті Ханчжоу.

Президент Росії Володимир Путін зустрівся з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей вперше після її призначення.

На зустрічі в Ханчжоу, де пройде саміт G20, вони обговорили питання безпеки, боротьбу з тероризмом, ситуацію в Сирії, авіабезпеку, а також наркотрафік, повідомив журналістам присутній на зустрічі голова Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв, передає Інтерфакс.

"Завершилася зустріч президента РФ і прем'єр-міністра Великобританії. Сторони обговорили широке коло питань, найбільш актуальних в нинішній ситуації, і йшов пошук дотику тих точок, де можна відновити діалог. Це, насамперед, питання безпеки, питання боротьби з тероризмом, питання врегулювання в Сирії, боротьби з наркотрафіком, питання авіаційної безпеки", - повідомив він по закінченню зустрічі.

За його словами, глави держав домовилися, що делегація британського міністерства транспорту приїде незабаром до Москви для того, щоб продовжити на експертному рівні обговорення цих проблем.

"Було констатовано негативний розвиток ситуації по лінії торгівлі та інвестицій. Ми зі свого боку, президент висловив готовність того, щоб ми в будь-якому форматі, в будь-якій формі зустрілися між економічними блоками урядів. Будемо сподіватися, що такого роду контакти будуть", - додав він.

Нагадаємо, 4-5 вересня в Китаї відбудеться саміт лідерів країн G20. Раніше в неділю Мей зустрілася з президентом США Бараком Обамою. За результатами цієї зустрічі глава Білого дому заявив про підтримку США та Великобританії України в умовах агресії Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції