Путін врятує російський автопром держзакупівлями

Уряд Росії виділить 12,5 млрд. рублів на закупівлю автомобілів вітчизняного виробництва для потреб держави, заявив Володимир Путін.

Прем'єр-міністр Росії обговорює план допомоги національному автопрому, який страждає від падіння попиту, на нараді в Набережних Челнах, де розташоване виробництво російського автогіганта КАМАЗ.

"Вважаю, що в 2009 році держава повинна збільшити закупівлі, тим більше що автопарк наших соціальних галузей, міліції, міністерства оборони, МНС вимагає подальшого оновлення. На ці цілі пропоную додатково виділити федеральним органам виконавчої влади 12,5 млрд. рублів", - сказав прем'єр.

Більш того, Путін доручив міністерству транспорту "здійснити маневр" засобами федеральної цільової програми "Модернізація транспортної системи" і направити до 40 млрд. рублів на закупівлю вітчизняної дорожньої техніки.

Путін заявив, що розраховує, що на закупівлю продукції вітчизняного автопрома, підуть не лише бюджетні ресурси і засоби природних монополій, але і кошти "найбільших приватних компаній".

У листопаді випуск легкових автомобілів в Росії скоротився на 7,2%, вантажівок і автобусів більш ніж на 50% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: