Путін втрутився у нафтовий конфлікт з Білоруссю

Російський прем'єр доручив якомога швидше вирішити питання з підписанням нових контрактів на постачання нафти Білорусі. У Мінську ж заявили, що слова про припинення енергопостачання до РФ неправильно інтерпретували.

Російський прем'єр Володимир Путін доручив уряду домовитися про умови постачання нафти до Білорусі найближчим часом.

Тим не менше, поки переговори тривають, і ніякі документи так і не підписані.

Глава російського уряду зажадав якомога швидше вирішити проблему, виходячи із загальних інтересів. У свою чергу, віце-прем'єр Ігор Сечин повідомив, що, незважаючи на відсутність угод з Мінськом про безмитні постачання, Росія продовжує транзит нафти через Білорусь і відвантажує сировину на білоруські НПЗ. Це підтвердили і в Мінську.

Тим часом Білорусь також знизила градус заяв про можливе припинення поставок електроенергії в Калініградську область. Спершу в Мінську заявили, що переміщення електроенергії через білоруські мережі буде припинено, що відіб'ється на Калінінградськійобласті.

Пізніше керівництво Біленерго заявило, що це повідомлення було неправильно інтерпретовано - мова йшла про комерційні поставки в країни Балтії, і про шантаж тут говорити недоречно.

Додамо, що напередодні через російсько-білоруського енергетичного конфлікту істотно підвищилися ціни на нафту на світових ринках.

Читайте також:

Білоруси налякали РФ припиненням транзиту електроенергії

Росія припинила постачання нафти до Білорусі

Білорусь спростовує чутки про припинення постачань нафти з РФ

Білорусь погрожує Росії виходом з митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: