Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін вважає втручанням у судовий процес прохання Обами звільнити Надію Савченко

Про це він заявив президенту США Бараку Обамі.

Президент Росії Володимир Путін вважає неможливим виконання прохання звільнити Надію Савченко. За його словами, це втручання в судовий процес. Про це Путін заявив президенту США Бараку Обамі у телефонній розмові.

"Президентом неодноразово давалися роз'яснення з цього приводу, і закордонним колегам, і на інших рівнях давалися роз'яснення, що йдеться про судовий процес, і будь-яке втручання ззовні в юрисдикцію наших судів неприпустиме, воно неможливе", - зазначив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Поки давати якісь оцінки й ще щось до завершення судового процесу й до винесення вироку неможливо", - додав він.

За словами речника посольства США в Москві Вільяма Стівенса, 14 березня Барак Обама у телефонній розмові з Путіним закликав "звільнити затриману льотчицю й парламентаря Савченко відповідно до положень мінських домовленостей про необхідність звільнення всіх незаконно утримуваних осіб".

Нагадаємо, сьогодні, 17 березня, президент України Петро Порошенко у Брюсселі передав лідерам ЄС санкційний "список Савченко". До переліку увійшли всі причетні до знущання над українськими політв'язнями, в тому числі над кримськими активістами Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком та Геннадієм Афанасьєвим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції