Путін: ми з Мєдвєдєвим однієї крові

Володимир Путін повідомив, що між ним та Дмитром Мєдвєдєвим не буде конкуренції на виборах президента у 2012 році.

Конкуренція між прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним і президентом Дмитром Мєдвєдєвим на президентських виборах 2012 року не буде.

Про це заявив сам Володимир Путін під час зустрічі з учасниками дискусійного клубу "Валдай".

За словами директора російських і азіатських програм Інституту світової безпеки Миколи Злобіна, який був присутній на зустрічі, Путін заявив буквально наступне: "Ми домовимося, тому що ми люди однієї крові й одних політичних поглядів".

Прем'єр-міністр також додав, що коли прийде час до оголошення кандидатів на вибори, то вони думатимуть про те, кого висувати в президенти разом з Мєдвєдєвим, виходячи з політичних планів, розкладу політичних сил і стану "Єдиної Росії".

Володимир Путін був президентом Росії з 2000 по 2008 роки і не мав права, згідно російським законам, обиратися на третій термін підряд в 2008 році. Проте в 2012 році він вже зможе брати участь у виборах. Мєдвєдєв також має право на участь у виборах.

На виборах 2008 року Дмитро Мєдвєдев переміг в першому турі - за нього проголосувало більше 70% виборців. Володимир Путін в 2008 році підтримував кандидатуру Мєдвєдєва.

Читайте також:

Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

Мєдвєдєв: Москва символ розвитку Росії

У жовтні до Харкова приїдуть спочатку Лавров, а потім Путін

Путін перекрутив навіть офіційну позицію Росії щодо Другої світової війни 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: