Путін заборонив іноземцям служити в РФ

Путін підписав указ, яким заборонив іноземцям та росіянам, які мають двійне громадянство, служити в силових структурах РФ.

Володимир Путін підписав федеральний закон "Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації з питання проходження військової служби іноземними громадянами й особами, що мають подвійне громадянство", повідомила прес-служба Кремля.

Закон прийнятий Державною Думою 13 листопада 2007 року та схвалений Радою Федерації 23 листопада 2007 року.

Закон вносить зміни до ряду законодавчих актів РФ "з метою виключення вступу на військову службу за контрактом і проходження військової служби в органах федеральної служби безпеки, федеральних органах державної охорони, органах зовнішньої розвідки РФ і федеральному органі забезпечення мобілізаційної підготовки органів державної влади Російської Федерації іноземних громадян і громадян РФ, що мають громадянство (підданство) іноземної держави", йдеться в довідці до закону.

Закон також установлює додаткові підстави звільнення з військової служби військовослужбовця в зв’язку із припиненням громадянства Російської Федерації, або придбанням ним другого громадянства - іноземної держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: