Путін заборонив міністрам ображатись на білорусів

Путін закликав не зважати на різкі заяви уряду Білорусі, нагадавши відомий вислів "хто так обзивається, так і називається".

Глава російського уряду Володимир Путін закликав міністрів більш коректно висловлюватися на адресу Білорусії і не ображатись на білоруських колег.

"Некоректно, недобре ображатися. Криза, стомлюваність, стреси. До речі кажучи, потрібно бути акуратнішими у висловах і потрібно знати, що говорити і де говорити, проявляти стриманість. У політиці ображатися - це не найкращий розвиток подій", - сказав Путін на засіданні президії уряду.

На засіданні президії уряду глава російського Кабінету міністрів заявив, що за часів його молодості на вулицях Петербургу був популярним вислів "хто так обзивається, так і називається".

Нагадаємо, наприкінці травня білоруське керівництво дозволило собі низку скандальних заяв щодо російського віце-пре’єр-міністра, міністра фінансів Олексія Кудріна, який висловив сумніви в платоспроможності Білорусі.

Зокрема, президент Олександр Лукашено порівняв Кудріна з "білоруськими відморозками", які "на західні гроші варнякають і починають нас учити працювати". Також білоруський лідер порадив Кудріну піти "підлікуватися".

Читайте також:

Росія підписала договір про військовий союз ОДКБ без Білорусі

Білорусь готова закрити кордони з Росією

Обама ще на рік арештував власність білоруських чиновників

У Білорусі заборонили пити алкоголь на вулиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: