Путін заборонив росіянам виконувати вимоги СОТ: "На хріна їм нас приймати?"

Путін наказав не виконувати вимоги СОТ, оскільки у партнерів від такої готовності виконувати все пропадає всяке бажання Росію приймати.

Володимир Путін закликав не виконувати вимог СОТ, поки Росія не увійде до її складу. "На хріна їм нас приймати, якщо ми і так все виконуємо?", - зробив висновок Путін.

Таку реакцію російського прем'єра викликала скарга заступника голови Мінекономрозвитку Андрія Клепача про те, що Росія пов'язана по руках у відношенні загороджувальних мит для китайських виробників.

"Сто разів всім казав, ми всім заявили: введемо тоді, коли приєднаємося (...) Ні, ви знову нас згортаєте до цього: виконувати зобов'язання, нести певні витрати і не отримувати ніяких переваг від членства, якого немає", - відреагував Путін.

У партнерів від такої готовності виконувати все пропадає всяке бажання Росію приймати в СОТ, констатував прем'єр-міністр.

"На хріна їм нас приймати, якщо ми і так все виконуємо? - здивовано запитав Путін. - Це моя пряма вказівка ​​- не оперувати цією тезою. І партнерам повинні сказати: не будемо нічого виконувати, поки не станемо повноправними членами. Ринок грошей вартує, а ми безкоштовно його віддаємо".

Нагадаємо, Росія, економіка якої досягла розмірів 1,2 трильйона доларів і сильно залежить від експорту природних ресурсів, є найбагатшою з країн, що не приєдналися до СОТ.

Нещодавно російський віце-прем'єр Сергій Іванов сказав, що Росія може бути прийнята до Світової торгової організації протягом шести місяців.

Читайте також:

Росії залишилося зробити три кроки до СОТ

Путін приїде в Україну відмовляти Януковича від європейського курсу

Путін: якщо Україна приєднається до зони вільної торгівлі, Росія вибудує кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: