Путін захотів провести відпустку разом із Берлусконі

Путін запропонував Берлусконі провести разом кілька днів, і поцікавився, як у італійського колеги просуваються справи у дослідженні щодо можливості жити до 120 років.

10 вересня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував своєму італійському колезі Сільвіо Берлусконі відпочити кілька днів разом.

Пропозиція надійшла саме в той час, як італійський лідер знаходився в Росії. Він бере участь у роботі Міжнародного політичного форуму у Ярославлі.

"У мене буде пропозиція щодо кількох днів спільного відпочинку", - заявив Путін на зустрічі з Берлусконі.

Російський прем'єр також пригадав про заяву останнього щодо фінансування досліджень, які дозволять людям жити до 120 років. "Жити будемо до 120 років?", - запитав з усмішкою Путін.

"Здається, так. Але врахуйте, це середній вік. Мені сказали, у лідерів вона (життя) буде набагато більш довгою", - відповів італійський прем'єр.

Після цього російський прем'єр знову пожартував: "Тобто, ми як мінімум до 120 років будемо прем'єр-міністрами?".

На це Берлусконі відповів, що робота на чолі уряду забирає багато сил.

"Не вийде. Працюючи прем'єр-міністром, часто втомлюєшся. Ви не повірите, в мене не було ні одного дня канікул у цьому році. Думаю, що і у Вас теж не було багато днів для відпочинку", - сказав 73-річний глава італійського уряду.

Нагадаємо, у квітні прем'єр-міністр Італії запропонував Володимиру Путіну посаду професора в Університеті свободи, який відкриють на віллі Джернетто під Міланом.

Нагадаємо, Сильвіо Берлусконі і Володимир Путін також у квітні жартували про сімейне життя на прес-конференції в Лесмо. Глава уряду Італії розмірковував про розлучення, а російський прем'єр-міністр про відносини з Дмитром Мєдвєдєвим.

Відповідаючи на питання однієї журналістки про співжиття і політичні союзи, Берлусконі похвалився своїми досягненнями у різних областях - від медіабізнесу до нерухомості, але визнав, що в сімейному житті йому не щастить.

Читайте також:

Берлусконі приїхав до Петербурга та зустрівся з Путіним

Берлусконі скасував зустріч з королем Йордані, щоб погуляти на вечірці Путіна

Путін і Берлусконі збираються купити один острів на двох

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: