Путін закликає вчитися в Росії терпимості

За словами керманича Російської Федерації, його країна є однією з найтерпиміших до релігійного та національного різноманіття.

Володимир Путін
Володимиру Путіну не подобаються оцінки з-за кордону. (Фото: panchjanya.com)

Володимир Путін вважає, що іншим країнам є чому повчитися в Росії. 

"Росія - країна, в якої є вироблені століттями принципи взаємодії між конфесіями, народами, вироблені на генному рівні. Наші релігії навіть відрізняються від традиційних стандартів християнства й ісламу, оскільки вони пристосувалися існувати на одній території, під одним небом", - сказав президент Росії на зустрічі з учасниками Всеросійської конференції викладачів суспільних наук. 

"Це толерантність і культура, яка формувалася століттями. Вона в нас у крові", - додав Путін. "В Росії можна багато чому повчитися", - додав російський президент.

Він також висловив згоду з представником Вищої школи економіки, автором навчально-методичного комплексу суспільствознавства Леонідом Поляковим стосовно того, що необхідно протистояти спробам тих людей за кордоном, які встають по відношенню до Росії в позицію вчителів.
 
"Що стосується того, що хтось встає в позицію вчителів, абсолютно правильно, що це інструмент впливу на нашу країну", - наголосив Путін.

Скінхеди
Незважаючи на історичні традиції, все більше радикальних рухів у Росії демонструє національну та релігійну нетерпимість. (Фото: demushkin.com)

"Якщо хтось ззовні збирається виставляти оцінки, це означає спробу привласнити право керувати", - сказав президент РФ.
 
"Ми дійсно є частиною глобального світу, але ніхто не може вилучити і нашу історію, і державні традиції", - підкреслив Путін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: