Путін замовив на радіо пісню "Миллион алых роз" для мешканки Можайська

Дізнавшись, що жінка з Можайська замовила для нього пісню на радіо, Путін довго просив редакцію сказати її прізвище, але йому відмовили.

Радіостанція "Дорожнє радіо" отримала заявку від імені російського прем'єра Володимира Путіна з проханням поставити в ефірі пісню Алли Пугачової "Миллион алых роз".

За даними видання, Путін попросив виконати композицію у відповідь на заявку однієї з мешканок підмосковного Можайська, яка раніше замовила для нього пісню Михайла Боярського " Городские цветы ".

Про це прем'єр дізнався від одного зі своїх підлеглих, який почув заявку в ефірі радіо.

Російський лідер доручив дізнатися ім'я жінки, проте на радіостанції його не змогли надати, так як особистих даних слухачів не фіксують.

У зв'язку з цим він попросив виконати пісню для "мешканки Можайська" в подяку за замовлену для нього пісню Боярського, якого Путін назвав своїм другом.

Пісні Алли Пугачової популярні і серед українських політиків. Так, Юлія Тимошенко, під час концерту Примадонни в Києві, подарувала Пугачовій троянди та заспівала для неї пісню.

А пісні Михайла Боярського полюбляє і київський мер Леонід Черновецький.Так, до "душевного сольника" мера входить пісня Михайла Боярського "Все пройдёт".

Читайте також:

Тимошенко заспівала на концерті у Пугачової

Алла Пугачова у Києві танцювала з Порошенком

Душевний сольник Черновецького коштує 25 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: