Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін запевняє, що нічого не знає про план США розмістити на Донбасі миротворців

Раніше американські ЗМІ повідомили про таку пропозицію уряду США.

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що не знає про пропозиції США щодо розміщення 20 тисяч миротворців на Донбасі.

Про це він заявив журналістам за підсумками 25-го саміту форуму «Азіатсько-Тихоокеанське економічне співробітництво» у В'єтнамі, повідомляє прес-служба Кремля.

”Я такого не знаю. Можете далі нічого не говорити. Я про це нічого не чув, нічого про це не знаю, тому коментувати це неможливо. Просто це нереально”, - сказав він журналістам.

”Коли будуть сформульовані конкретні ... Розумієте, адже в практичному житті як? Припущення - це одне, а коли на папір кладуть якусь пропозицію, там часто виглядає зовсім по-іншому. А коментувати те, чого немає, погодьтеся, про що я буду говорити, що я буду коментувати, якщо цього немає? А якщо будуть такі пропозиції, подивимося”, - заявив російський президент.

ВідеоСША підтримує розміщення миротворців на окупованих територіях Донбасу

Раніше видання The Wall Street Journal повідомило, що США збираються найближчими днями запропонувати Росії план розміщення на Донбасі 20 тисяч миротворців ООН. Тим часом секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що Росія почала стягувати до кордонів України військові сили, які хоче "перефарбувати" під миротворців ООН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції