Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Візит президента РФ охороняли півтисячі силовиків.

Сьогодні, 18 серпня, вийшла заміж міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, представниця прокремлівської партії. На весілля завітав президент Росії Володимир Путін. Щоправда, прибув він на церемонію із запізненням.

Офіційна частина укладання шлюбу мала розпочатися о 14:00 за місцевим часом. Проте Путін з'явився лише за вісім хвилин. Перед цим він поспішав із аеропорту в Граці. Для його кортежу навіть перекривали рух транспорту. Про це передає видання Oe24.

Заради охорони Путіна навколо місця церемонії весілля стягнули до 500 силовиків, на роботу яких витратили 250 тис. євро.

Президент Росії подарував нареченій-міністрові букет квітів. Також Путін привіз із собою Кубанський кaзачий хор.

Один із представників МЗС Австрії сказав, що візит Путіна є робочим, це "особистий візит на приватне свято, з якого не слід робити висновок про зміну зовнішньополітичної позиції Австрії".

Увечері Путін буде в сусідній Німеччини – на зустрічі з канцлером Ангелою Меркель.

ВідеоПутін завітає до Німеччини вперше з моменту анексії Криму

Із візитом в Німеччині Путіна не запрошували цілих чотири роки, звідтоді, як той анексував Крим і розв'язав війну на українському Сході. Однак нині Ангелі Меркель є що обговорити з російським президентом. Говоритимуть, зокрема, про "Північний потік-2", проти якого гостро виступає США, втім Берлін, як і Москва, проект підтримує.

Путін завітає до Німеччини вперше з моменту анексії Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції