Путін запропонував ув'язнювати порушників паспортного режиму

Російський прем'єр Володимир Путін знову наголосив на необхідності посилити правила реєстрації для приїжджих у великих містах РФ.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін запропонував посилити покарання за порушення паспортного режиму аж до кримінальної відповідальності.

"Необхідно вдосконалювати реєстрацію іногородніх у великих населених пунктах країни. Зараз реєстрація в такому місті, як Москва, проводиться заявочним способом через Інтернет... зарано ми це зробили... У нас прописка скасована. Є рішення Конституційного суду. Але в рамках цих рішень підвищити відповідальність за порушення адміністративного режиму можливо, аж до кримінальної", - сказав Путін.

Свою заяву прем'єр зробив 27 грудня під час Держради, яка проходить у Москві. Спочатку передбачалося, що на зустрічі будуть обговорюватися питання сім'ї, материнства і дитинства, проте вже після її початку президент Росії Дмитро Мєдвєдєв несподівано змінив тему на боротьбу з ксенофобією.

Сам Мєдвєдєв також прокоментував питання реєстрації за новим місцем проживання. Зокрема, він підкреслив, що пересування росіян по території країни має перебувати під контролем, однак висловився проти будь-яких обмежень.

Тема посилення правил реєстрації приїжджих у Росії за останні кілька днів звучить не вперше. Путін підняв це питання ще 21 грудня на зустрічі з представниками організацій футбольних уболівальників, незабаром після того, як 11 грудня на Манежній площі в Москві сталися зіткнення радикально налаштованої молоді з ОМОНом. Приводом до заворушень стало вбивство вболівальника "Спартака" Єгора Свиридова, в якому запідозрили вихідців з Кавказу.

Читайте також:

Мєдвєдєв та Путін не дійшли згоди, говорячи про ксенофобію

У Москві пройшов мітинг проти ксенофобії "Росія для всіх"

Росія змінила правила реєстрації іноземців

Москва готується до масових погромів на Новий рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: