Путін запропонував зміни до конституції РФ, які суперечать самій же конституції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Реалізувати задумане буде неможливо.

Президент РФ Володимир Путін збирається запровадити низку змін до російської конституції - зокрема, що міжнародне право не повинно мати повного пріоритету над російськими законами. Такий крок не може бути реалізований без зміни самого головного закону.

Про це пише Meduza.

Очільник Кремля хоче, аби міжнародні угоди діяли "тільки тоді, коли вони не суперечать нашій конституції".

"Необхідно внести зміни, які гарантують пріоритет Конституції. Це означає буквально таке: вимоги міжнародних договорів і рішення міжнародних органів можуть діяти лише в тій частині, коли вони не суперечать нашій Конституції" - зазначив Путін.

Пріоритет міжнародного права зараз записаний в 4 пункті 15 статті конституції Росії. 

Щоб прописати обмеження пріоритету міжнародного права, потрібно змінити один з пунктів цієї статті або додати новий.

"Проблема в тому, що 15-та стаття входить до першої глави основного закону країни - "Основи конституційного ладу". А 135-та стаття Конституції безпосередньо забороняє вносити поправки в першу, другу і дев'яту глави. Щоб поміняти положення цих глав, потрібно приймати нову Конституцію, а не вносити поправки в дійсну. Тобто зробити те, проти чого прямо виступив Путін", - пише видання.

Нагадаємо, Президент РФ Володимир Путін збирається запровадити низку змін до російської конституції та запропонував провести "всенародне голосування" з цього приводу. Про це він повідомив під час послання до Федеральних зборів 15 січня. За словами російського президента, потреби замінювати конституцію РФ немає, однак зміни, які він запропонував, суттєво вплинуть на суспільно-політичний лад країни.

Відео Одкровення Путіна і наміри Москви щодо України: очільник Кремля влаштував велику пресконференцію

Володимир Путін цього тижня влаштував 4-годинне шоу, яке він називає пресконференцією. І де-факто офіційно визнав, що Москва претендує на східні та південні території України. А ще постачає важке озброєння окупаційній владі Донбасу і виводити звідти свої танки не збирається. Про задуми очільника Кремля між рядками його висловлювань – дивіться далі.  

Одкровення Путіна і наміри Москви щодо України: очільник Кремля влаштував велику пресконференцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції