Путін затвердив стратегію нацбезпеки РФ-2016: Україну названо "осередком нестабільності"

Кремлю досі ввижається державний переворот в Україні і підступи Заходу.

Глибока соціально-економічна криза перетворює Україну на довгострокове вогнище нестабільності біля російських кордонів - про це йдеться в стратегії національної безпеки Росії, затвердженій в четвер президентом РФ Володимиром Путіним.

"Позиція Заходу, спрямована на протидію інтеграційним процесам і створення вогнищ напруженості в Євразійському регіоні, робить негативний вплив на реалізацію російських національних інтересів. Підтримка США і Європейським Союзом антиконституційного державного перевороту в Україні призвела до глибокого розколу в українському суспільстві та виникнення збройного конфлікту", - йдеться в документі, розміщеному на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ, передає "Інтерфакс-Україна".

В документі наголошується, що зміцнення "крайньої правої націоналістичної ідеології, спрямоване на формування образу ворога в особі Росії, неприкрита ставка на силове вирішення внутрішньодержавних протиріч, глибока соціально-економічна криза перетворюють Україну на довгостроковий осередок нестабільності в Європі і безпосередньо біля кордонів Росії".

Нагадаємо, Путін проігнорував Порошенко в новорічному привітанні для світових лідерів. Раніше президент РФ закрив зону вільної торгівлі з Україною, зробивши виняток для газу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: