Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін заявив про можливе виробництво "Новачка" у 20 країнах світу

Путін висловив здивування швидкістю розкручування антиросійської кампанії по справі Скрипаля.

Близько 20 країн світу можуть виробляти речовини, якими могли бути отруєні Сергій Скрипаль і його дочка, заявив президент РФ Володимир Путін після переговорів зі своїм турецьким колегою Реджепом Тайіпом Ердоганом.

Про це пише Інтерфакс.

"Ми побіжно торкнулися теми. Як ви знаєте, я сам про цей інцидент дізнався зі ЗМІ. Хочу тільки додати - за даними міжнародних експертів, приблизно в 20 країнах світу можуть вироблятися подібні нервово-паралітичні речовини", - заявив Путін.

Разом з тим Путін висловив здивування швидкістю розкручування антиросійської кампанії у справі Скрипаля.

"Скотланд-Ярд, як відомо, заявив офіційно, що йому потрібно не менше двох місяців для повноцінного розслідування", - сказав Путін.

Президент Росії повідомив, що в середу "ми скликаємо сесію виконкому міжнародної організації по забороні хімічної зброї для того, щоб розібрати цю ситуацію найдокладнішим чином".

"Як мінімум, ми поставили там двадцять питань для обговорення. І сподіваюся, що в ході цієї дискусії буде поставлена остаточна крапка в тому, що сталося", - сказав Путін.

Він нагадав, що Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу. "Воно, звичайно, буде розслідувана", - зазначив президент РФ.

ВідеоОрганізація із заборони хімічної зброї збирається на позачергове засідання у справі Скрипаля

Зустріч скликають на прохання Росії, і вона буде закритою. Вже відомо, що експерти Організації дослідили зразки нервово-паралітичної отрути. Жертви трунку наразі перебувають у лікарні у британському Солсбері, де і постраждали. Юлія Скрипаль стрімко одужує, а її батько - лишається у критичному стані.

Організація із заборони хімічної зброї збирається на позачергове засідання у справі Скрипаля

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

У свою чергу прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що прем'єр-міністру Великобританії і главі МЗС цієї країни доведеться вибачитися перед РФ за звинувачення навколо справи Скрипаля.

Нагадаємо, що МЗС Великобританії "нарахував уже 24 версії безглуздих домислів" з боку Росії у справі Скрипаля.

Нагадаємо, станом на вечір середи, 28 березня, про висилку російських дипломатів у зв'язку з інцидентом в британському Солсбері оголосили 28 країн по всьому світу, а також НАТО. У загальній складності буде вислано 152 представника РФ за кордон. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції