Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін заявив про створення новітньої російської ракети з ядерною енергоустановкою

Президент РФ запевняє, що подібної ракети в світі поки немає.

Наприкінці 2017 року на Центральному військовому полігоні РФ відбувся успішний пуск новітньої російської ракети з ядерною енергоустановкою.

Про це сьогодні, 1 березня, заявив президент Росії Володимир Путін.

"Під час польоту енергоустановка вийшла на задану потужність, забезпечила необхідний рівень тяги. Проведений пуск ракети і наземні випробування дозволяють перейти до створення принципово нового типу озброєння стратегічного комплексу ядерної зброї з ракетою, оснащеною ядерною енергетичною установкою. Нічого подібного в світі поки немає. Коли-небудь, напевно, з'явиться. Але за цей час наші хлопці ще щось придумають", - сказав Путін.

Він уточнив, що РФ почала "розробку таких видів стратегічної зброї, які взагалі не використовують балістичні траєкторії польотів наближення до цілі. А значить і системи нашої новітньої ракети Х1 повітряного базування або американського Томагавк. Але при цьому забезпечує в десятки разів більшу дальність польоту, яка є практично необмеженою. Низько летить, малопомітна ракета, несе ядерну бойову частину з практично необмеженою дальністю, непередбачуваною траєкторією польоту і можливістю обходу рубежів перехоплення є невразливою для всіх систем як ПРО, так і ППО, які існують".

Раніше ЗМІ повідомляли, що Росія призупинила велику ядерну програму через брак коштів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції