Путін заявив, що армії РФ потрібно більше військово-транспортних літаків і вертольотів

Путін заявив, що армії РФ потрібно більше військово-транспортних літаків і вертольотів

Фото: Міноборони Росії

На думку Путіна, російська армія повинна бути "компактною, але ефективною".

Президент РФ Володимир Путін заявив про необхідність збільшення кількості військово-транспортних літаків і вертольотів для російського Міністерства оборони.

Про це у четвер, 27 травня, повідомляє Інтерфакс.

Зазначається, що відповідне твердження лідер Кремля озвучив під час наради з керівництвом Міноборони РФ та представниками оборонно-промислового комплексу. 

За словами Путіна, висока готовність авіапарку "багато в чому визначає мобільність військ і можливість швидкого перекидання їх на великі відстані".

"Для нашої країни з її величезною територією, найбільшою територією у світі, нагадаю, це має особливе значення для того, щоб наша армія була компактною, як ми завжди говоримо, але ефективною. Це важливо також і для проведення успішних десантних операцій", - вказав очільник РФ.

На думку Путіна, у цій області у Росії є певні успіхи і хороший почин.

"З використанням вітчизняного комплектування підтримується технічна справність надважких транспортних літаків Ан-124. Завершуються державні випробування легкого "транспортника" Іл-112В, в поточному році заплановане постачання двох таких літаків", - повідомив російський президент.

Також, додав він, відновлюється виробництво Іл-76 на новій технологічній основі, а до кінця року в війська Росії повинні бути передані п'ять серійних літаків Іл-76МД-90А.

Раніше група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) повідомляла, що Росія залишить військову техніку 41-ї армії ЗС РФ у розгорнутому польовому таборі Погонове під Воронежем разом з частинами, які постійно базуються біля кордону України і в Криму. 

Як схід України став полігоном для випробувань російської зброї та технологій

Як схід України став полігоном для випробувань російської зброї та технологій

Повʼязані теми:

Наступна публікація