Путін заявив, що буде захищати окупований Крим "усіма доступними засобами"

За його словами, Росія створила умови, "щоб люди могли прийти на вибори".

Президент РФ Володимир Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну розповів про анексію Криму і про дії Росії в Сирії.

Третю серію фільму Стоуна, заснованого на інтерв'ю з Путіним, показали на американському телеканалі Showtime. Інтерв'ю записувалося з липня 2015 року по лютий 2017-го, повідомляє РИА Новости.

Путін розповів, що Центральне розвідувальне управління США "звернуло пильну увагу на Україну" в 2014 році. На його думку, тоді Європа і США "осідлали коня невдоволення" людей і "замість того, щоб з'ясовувати, що реально відбувається, вони підтримали державний переворот".

За його словами, люди в Україні "думали про те, що приєднання в будь-якій формі до стандартів Євросоюзу позбавить їх від того принизливого становища, в якому вони опинилися з початку 90-х і до сьогоднішнього часу".

Говорячи про анексію Криму, Путін звернув увагу, що це нібито був вибір самих кримчан.

За його словами, Росія створила умови, "щоб люди могли прийти на вибори". "У нас не було там жодних бойових дій, там ніхто не стріляв, ніхто нікого не вбивав", — додав Путін. Як відомо, 7 квітня 2014 року пострілами впритул російським військовослужбовцем, молодшим сержантом Зайцевим, в своїй кімнаті в офіцерському гуртожитку був застрелений український військовий в/ч 1100 майор Станіслав Карачевський, який готувався до виїзду на материк.

Путін сказав, що "після того, як Крим став повноцінною частиною Росії, наше ставлення до цієї території кардинальним чином змінилося, і якщо ми бачимо загрозу для своєї території", то ми будемо захищати її "усіма доступними нам засобами".

Також під час інтерв'ю йшлося і про Сирію. Путін розповів, що в Росії прекрасно розуміють, що керівництвом цієї країни були допущені певні помилки, проте диктатор Башар Асад нібито "сам розуміє дуже багато проблем".

"Він не тільки готовий до діалогу з опозицією, в тому числі навіть з озброєною опозицією, але готовий разом з ними працювати над новою конституцією. Готовий погодитися з тим, що майбутні можливі дострокові вибори президента будуть поставлені під суворий, жорсткий міжнародний контроль", — стверджує Путін.

Олівер Стоун зняв документальний фільм про Володимира Путіна, який складається з чотирьох частин. В ніч на 13 червня Showtime показав першу серію. В інтерв'ю режисерові Путін стверджує, що РФ нібито принципово не втручається у внутрішньополітичні процеси в інших країнах.

Залиште свій коментар