Путін заявив, що "людство знову опинилося біля небезпечної межі"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ запросив до Москви світових лідерів.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що "людство знову опинилося біля небезпечної межі". Очільник Кремля закликав світових лідерів приїхати до Москви, аби продемонструвати прихильність "ідеалам миру, свободи і справедливості".

Про це 5 лютого він сказав на церемонії вручення вірчих грамот послами іноземних держав, передає УНІАН.

Путін кличе лідерів зарубіжних держав відвідати столицю Росії з нагоди 75-річчя закінчення Другої світової війни.

"Цього року відзначається 75 років закінчення Другої світової війни. У травні ми чекаємо в Москві на урочисті заходи, присвячені великій Перемозі, лідерів зарубіжних держав, іноземні делегації, щоб вшанувати пам`ять мільйонів загиблих, віддати данину поваги ветеранам і продемонструвати прихильність ідеалам миру, свободи і справедливості", - сказав Путін.

Він переконує, що саме ці ідеали було покладено державами-переможцями, учасниками антигітлерівської коаліції в основу післявоєнного світоустрою, закріпленого 75 років тому в Статуті Організації Об`єднаних Націй.

"На жаль, в наші дні людство знову опинилося біля небезпечної межі: множаться регіональні конфлікти, зростають загрози тероризму і екстремізму, руйнується система контролю над озброєннями. У нестійкому стані перебуває і глобальна економіка", - сказав він.

Крім того, Путін зауважив, що від стану відносин Росії і США, їх стабільності і передбачуваності багато в чому залежать мир і безпека на планеті.

"Переконані, що ці відносини мають ґрунтуватися на принципах рівності, поваги суверенітету і невтручання у внутрішні справи один одного. Чи готові до змістовного діалогу з американською стороною, в тому числі у сфері контролю над озброєннями та стратегічної стабільності, в питаннях боротьби з тероризмом і мирного врегулювання регіональних криз", - сказав Путін.

Раніше президент РФ Володимир Путін в черговий раз накинувся на резолюцію Європарламенту, яка покладає на СРСР частину відповідальності за розв'язання Другої світової війни. Суперечка на історичну тематику між Варшавою і Москвою загострилася під час прес-конференції 19 грудня, коли Путін заявив, що Польща "сама взяла участь у поділі Чехословаччини", а радянські війська увійшли в Польщу після того, як "польський уряд втратив контроль над своїми збройними силами і тим, що відбувається на території країни". Пізніше він також заявив, що посол Польщі в нацистській Німеччині Юзеф Липський підтримував ідею Гітлера вислати євреїв в Африку. "Сволота, свиня антисемітська – по-іншому сказати неможна", - заявив Путін.

Після цього до МЗС Польщі був викликаний посол РФ у Варшаві Сергій Андрєєв. Польща "в різкій формі" висловила "свої заперечення у зв'язку з помилковими історичними твердженнями високопоставлених російських осіб", підкреслив заступник глави МЗС Польщі Марчін Пшидач. Після чого Путін пообіцяв, що Росія "заткне поганий рот" тим, хто нібито фальсифікує історію, відкривши найбільший центр архівних документів про Другу світову війну. А 25 січня лідер партії "Право і справедливість" Ярослав Качиньський заявив, що РФ повинна виплатити компенсацію за шкоду, завдану Польщі під час Другої світової війни.

Відео Путін заявив, що бойовики на Донбасі отримують важку артилерію і танки "від держав, які їм симпатизують"

Путін знайшов дивовижне пояснення, звідки у бойовиків на окупованих східних українських територіях взялася військова техніка. Під час щорічної пресконференції на запитання нашого колеги з "УНІАН" Романа Цимбалюка про те, коли ж господар Кремля ухвалить рішення про розформування окупаційних адміністрацій в Донецьку та Луганську, Путін відповів – адміністрації, мовляв, законні, сформовані з місцевих, а от танки та важку артилерію бойовики отримують від держав, які їм симпатизують.  

Путін заявив, що бойовики на Донбасі отримують важку артилерію і танки "від держав, які їм симпатизують"

Залиште свій коментар

Вибір редакції