Путін заявив, що пишається своїм другом із "офшорного списку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава РФ не побачив корупції у документах, опублікованих журналістами. 

Сьогодні, 7 квітня, президент Росії Володимир Путін вперше прокоментував світовий скандал довкола розслідування щодо крупних офшорних компаній із іменитими власниками.

У розслідуванні фігурувало прізвище близького друга Путіна – віолончеліста Сергія Ролдугіна.

"Пишаюся тим, що у мене є такі друзі", - цитує РИА "Новости" слова глави РФ.

Він  додав, що зароблені кошти Ролдугін витрачає на музичні інструменти. 

Також глава РФ уточнив, що в публікаціях немає ні його прізвища, ні корупційної складової.

"Ось є якийсь друг пана президента Росії, він щось там зробив, напевно, це має якусь корупційну складову... Яку? Та ніякої там немає ", - цитує слова російського лідера "Інтерфакс".

Оприлюднення офшорних документів Путін назвав однією зі спроб розхитати ситуацію зсередини, зробити РФ більш поступливою і "причесати так, як їм хочеться".

Нагадаємо, в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) говориться, що комерційний банк "Росія" використовувався в потенційній схемі з відмиванням коштів, до якої могли бути залучена низка близьких знайомих президента РФ Володимира Путіна, зокрема і Сергій Ролдугін. У той же час, прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков упевнений, що опубліковане журналістське розслідування про офшорні компанії світових лідерів було створено, в основному, для російської публіки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції