Путін заявив, що вірить у реабілітацію євро

Прем'єр-міністр заявив, що вважає кризу в єврозоні тимчасовою і вірить у стабілізацію євро. Також Путін вказав, що Європа зробила правильні кроки, щоб впоратися з економічною кризою.

Росія вірить у євро як резервну валюту, а кризу в єврозоні розглядає як тимчасову. Про це заявив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

За словами російського прем'єра, Європа зробила правильні кроки для того, щоб впоратися з економічною кризою. "Так, є якісь складнощі. Вони, впевнений, носять тимчасовий характер. Так, доведеться, звісно, Європейському центральному банку піддрукувати трошки банкнот, тому що інакше не може бути, якщо Європейський центральний банк оголосив про те, що він готовий скуповувати держзобов'язання ", - заявив Путін.

Росія тримає велику частину своїх золотовалютних резервів саме в доларах і євро. При цьому резерви РФ є одними з найбільших у світі. Отже, відмова від частини вкладень у євро з боку Росії могла б значно знизити курс єдиної валюти.

Зараз курс євро на світовому ринку знаходиться нижче за позначку в 1,2 долара, в районі чотирирічного мінімуму. Вартість європейської валюти падає майже постійно вже кілька місяців. Основною причиною обвалу євро є боргова криза в єврозоні, в першу чергу, в Греції, а також в кількох інших країнах, наприклад, в Португалії та Іспанії.

Влада ЄС для протидії боргової кризи ухвалила рішення про формування спільного стабілізаційного фонду в 750 мільярдів євро. Ці кошти будуть зарезервовані для допомоги постраждалим від кризи країнам.

Читайте також:

Євро зміцнило позиції на міжбанку

Грецька криза дісталася Центральної та Східної Європи

Проблеми Угорщини обвалили євро і світові індекси

Першоквітневий жарт про введення євро в Болгарії розгнівав МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: