Путін заявив, що його нинішня скромна посада не заважає дружбі з Саркозі

Попри те, що він скромний звичайний чиновник, у нього справжні друзі серед високопосадовців, каже Путін. А своєю роботою він задоволений.

Володимир Путін заявив, що його хороші відносини з президентом Франції Ніколя Саркозі не змінилися після того, як він зайняв "скромний" пост прем'єр-міністра Росії.

"Наші відносини з паном президентом Франції, з паном Саркозі - він мене кличе просто Володимир, я його - Ніколя - з тих пір не змінилися, і нічого не сталося в гірший бік, не дивлячись на те, що він такий великий начальник, а я скромний чиновник в російській адміністрації ", - сказав прем'єр, відповідаючи на питання журналістів, чи не образило чи його, що вони не змогли особисто зустрітися з президентом Франції, а тільки поговорили по телефону.

"Особисті стосунки від цього не постраждали", - додав Путін, що до травня 2008 року протягом восьми років займав посаду президента Росії.

Прем'єр побажав журналістам, щоб і у нього були такі ж друзі.

"Коли ви залишите таку помітну роботу в тому засобі масової інформації, яке ви сьогодні представляєте, і будете займати набагато більш скромну позицію, а це теж можливо в житті - щоб від вас ваші друзі теж не відвернулися", - додав глава російського уряду.

"Відповідно до Конституції РФ, я був зобов'язаний залишити посаду президента і зайняти більш скромну позицію. Мене це аніскільки не бентежить. Більш того, мені ця робота подобається", - заявив прем'єр Росії.

Нагадаємо, що Володимир Путін уміє дружити з посадовцями. Наприклад, він один з перших привітав Юлію Тимошенко з днем народження.

(Відео: Associated Press)

Читайте також:

Путін звернувся до Тимошенко "ее превосходительство"

Ющенко назвав принизливим тон переговорів Тимошенко та Путіна

Янукович знає, чому Путіну з Тимошенко комфортно

ВідеоРосійсько- французькі переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: