Путін жадає зустрічі з Кім Чен Ином - Times

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський президент хоче обговорити питання двосторонніх відносин.

Президент Росії Володимир Путін запропонував лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину провести саміт для обговорення двосторонніх відносин, повідомляє The Times у четвер, 16 серпня.

"Я готовий зустрітися з вами найближчим часом, щоб обговорити нагальні питання двосторонніх відносин та важливих питань регіону", - йдеться у повідомленні Путіна, яке оприлюднило 15 серпня Центральне агентство новин КНДР.

Представник Кремля Дмитро Пєсков підтвердив, що російський президент надіслав запрошення Кім Чен Ину в рамках вітальної телеграми з нагоди 73-ї річниці звільнення Північної Кореї від японського колоніального правління. Російський посол в Північній Кореї Олександр Мацегор розповів російським державним ЗМІ, що переговори між Путіним та Кім Чен Ином перебувають "на порядку денному".

Нагадаємо, Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрілися 12 червня в Сингапурі, де провели історичний саміт між країнами. Американський лідер назвав цю зустріч "набагато кращою, ніж хто-небудь міг очікувати". Під час зустрічі лідери підписали документ про ядерне роззброєння Північної Кореї і гарантії безпеки для азійської країни з боку США.

ВідеоТаки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Американські експерти вивчили супутникові знімки ракетного полігону Сохе у КНДР. Кажуть, будівлю, яку використовували для складання ракет-носіїв, демонтовують. Окрім того, зносять і розташований поруч майданчик для випробувань двигунів ракет. 

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Вибір редакції