Путін зібрав максимальні 400 млн рублів на передвиборчу кампанію, 14 вже витратив

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Путіна на цей момент найбільший виборчий фонд серед усіх кандидатів.

У виборчий фонд президента Росії Володимира Путіна на це момент надійшло понад 400 млн рублів, з них понад 14 млн вже було витрачено.

Як повідомляє Інтерфакс, дані про гроші Путіна містяться в документі про надходження коштів до виборчих фондів кандидатів, опублікованому на сайті Центрвиборчкому.

ВідеоПутін оголосив, що вчетверте балотуватиметься в президенти Росії

Згідно з матеріалами, до виборчого фонду Путіна надійшло 400 030 935 рублів у вигляді пожертвувань від юридичних осіб, серед яких партія "Єдина Росія" (28 млн рублів).

Як зазначається в документі, на цей момент з фонду було витрачено 14,4 млн, 9,1 млн з яких пішло на "виготовлення та розповсюдження друкованих та інших агітаційних матеріалів".

Законом встановлено, що гранична сума всіх витрат кандидата з його фонду не може перевищувати 400 млн рублів. Таким чином, фонд Володимира Путіна, який балотується на пост як самовисуванець, сформований в повному обсязі.

Видання також зазначає, що у Путіна на цей момент найбільший виборчий фонд. На другому місці лідер ЛДПР Володимир Жириновський - в його фонд надійшло понад 200 млн рублів. З них він поки нічого не витратив.

ВідеоУ разі своєї перемоги на виборах президента, Ксенія Собчак хоче налагодити стосунки з Україною

На третьому місці бізнес-омбудсмен Борис Тітов, в його фонді - 20,7 млн ​​рублів, з них на агітаційну продукцію витрачено 2,2 млн рублів.

Виборчий фонд телеведучої Ксенії Собчак зараз становить 19,4 млн рублів, з них витрачено 3,6 млн - на "фінансове забезпечення збору підписів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції