Путін зізнався, що під час поїздок Росією відчуває себе конем

Російський прем'єр порівняв себе з "тягловим конем". Востаннє він говорив про свою роботу так експресивно в останній день президентства.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін зізнався, що під час поїздок регіонами країни відчуває себе скоріше "тягловим конем", ніж "якоюсь там важливою персоною".

"Швидше, відчуваю себе "тягловим конем", ніж якоюсь там "важливою персоною". І особливо в поїздках країною. Тут зосереджуєшся на конкретних завданнях, які обговорюються під час нарад, засідань, комісій, на питаннях, які задають люди під час зустрічей, на їхніх особистих проблемах і проханнях", - сказав Путін.

"Та й загалом я ніколи не замислювався про висоту положення голови уряду Російської Федерації. Для мене це робота, що має колосальний ресурс, який дозволяє приносити реальну користь країні і людям", - додав він.

Зауважимо, що Путін вже не вперше говорить про свою роботу в таких експресивних висловах.

В останній день свого президентства, 6 травня 2008 року, він сказав, що протягом восьми років "пахав як раб на галерах".

Як відомо, 11 березня 2012 році в Росії пройдуть чергові президентські вибори. Поки що невідомо, хто з правлячого тандему, Мєдвєдєв чи Путін, братиме у них участь. Багато спостерігачів відзначають посилення розколу між Кремлем і Білим домом.

Читайте також:

Путін знає ім'я наступного президента Росії - "Вам сподобається!"

Новий комікс: супер-Путін і "нанолюдина" Мєдвєдєв борються із зомбі

Рейтинги Мєдвєдєва і Путіна впали до рекордного мінімуму

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: