Путін змінив керівника Рослісгоспу

Володимир Путін призначив нового керівника Рослісгоспу у зв'язку з пожежами, які довгий час були у Роосії.

У п'ятницю, 20 серпня прем'єр-міністр Росії Володимир Путін змінив керівника Федерального агентства лісового господарства.

Як повідомляє джерело, на місце колишнього глави Рослісгосп Олексія Савінова прем'єр призначив його заступника Віктора Маслякова, який в недавній час обіймав посаду мера Петрозаводська і референта першого віце-прем'єра РФ Віктора Зубкова.

За словами Путіна, зараз опрацьовується рішення про передачу Федерального агентства лісового господарства в безпосереднє володіння уряду РФ. "Сьогодні мною прийнято кадрове рішення - це відомство очолить новий керівник - Масляков Віктор Миколайович", - сказав Путін на засіданні президії уряду.

Прем'єр-міністр також повідомив про те, що підписано розпорядження уряду, яке вносить зміни до розпорядження від 30 липня поточного року про надання матеріальної допомоги постраждалим від лісових пожеж 2010 року.

"Ми за пропозицією Міністерства регіонального розвитку замінили деякі терміни, мова тепер йде не про лісові пожежі, а про природні пожежі, тому що ряд будинків і громадян постраждали не від того, що ліси горіли, а від того, що горіла трава, але результат один і той же – люди позбулися житла", - сказав Путін.

Про ефективність роботи Рослісгоспу і про можливість його перепідпорядкування безпосередньо уряду останнім часом багато говорилося в зв'язку з природними пожежами, які цього літа стали справжнім лихом і знищили ліси в багатьох регіонах країни.

Нагадаємо, 10 серпня, міністр сільського господарства РФ Олена Скринник відправила у відставку начальника управління лісового господарства по Московській області і Москві Сергія Гордейченко, це рішення було ухвалене у зв'язку з критикою президента РФ Дмитра Мєдвєдєва на адресу керівництва Мослісгоспу. Глава Кремля раніше заявив, що керівники лісництв, які, незважаючи на пожежі, не вийшли на роботу з відпустки, повинні бути звільнені.

З початку пожежонебезпечного періоду 2010 року в РФ сталося більше 28 тисяч природних пожеж на загальній площі 885 тисяч гектарів. У пожежах загинули більше 50 людей, згоріли 2,5 тисячі будинків. На відновлення житла і допомогу погорільцям з бюджету виділяється 5 мільярдів рублів. Москва майже два тижні була затягнута димом від торф'яних і лісових пожеж.

Читайте також:

Путін на вертольоті особисто загасив дві пожежі

Росія витратить 10 мільйонів доларів на затоплення торфовищ біля Москви

Збитки від аномальної спеки в Росії оцінили в 15 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: