Путін змінив правила дорожнього руху в Росії

Путін затвердив пріоритет дорожніх знаків перед горизонтальною розміткою.

 Відповідно до поправок до правил дорожнього руху (ПДР), всі дорожні знаки мають пріоритет перед горизонтальної розміткою. Розпорядження уряду РФ про внесення змін до правил підписав прем'єр-міністр Володимир Путін. Раніше перевагу мали лише тимчасові знаки.

Як говориться в новій редакції правил дорожнього руху, якщо значення дорожніх знаків і ліній горизонтальної розмітки суперечать один одному або розмітка недостатньо помiтна, водії повинні керуватися знаками.

Уряд також уточнив формулювання "поступатися дорогою пішоходам". Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, зобов'язаний знизити швидкість або зупинитися перед переходом, щоб пропустити пішоходів, які переходять проїзну частину або вступили на неї для здійснення переходу, - йдеться в поправці.

У правила дорожнього руху внесена поправка, яка забороняє обганяти машини, які зупиняються в сусідніх смугах або знижують швидкість перед пішохідними переходами. Водії будуть зобов'язані переконатися у відсутності пішоходів перед автомобілями з сусідніх рядів, навіть якщо для цього доведеться знизити швидкість.

У світлий час доби на всіх рухомих транспортних засобах повинні бути включені фари ближнього світла або "денні ходові вогні". Водіям дозволено для попередження про обгін подавати світловий сигнал короткочасним перемиканням фар з ближнього на дальнє світло.

Крім того, відповідно до підписаної Путіним постанови, з правил дорожнього руху виключається пункт про те, що водії та пасажири машин оперативних служб з кольорографічними схемами можуть не пристібатися ременями безпеки.

Поправки в ПДД набудуть чинності через півроку після офіційної публікації постанови, тобто не раніше листопада 2010 року.

Читайте також:

Суд заборонив ДАІ використовувати "Візир"

Для сплати штрафів в автомобілях ДАІ встановлять платіжні термінали

Янукович наказав переглянути правила пересування свого кортежу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: