Путін знайшов фальсифікації в підручниках з освоєння космосу

Володимир Путін розпорядився максимально задіяти інформаційні ресурси, щоб "нагадати про ключову роль Росії в освоєнні космосу".

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що останнім часом історія освоєння космосу також стає об'єктом фальсифікацій. У зв'язку з цим він закликав перевірити навчальні посібники з цієї теми.

"Треба ще раз уважно проаналізувати якість навчальних посібників, які використовуються в наших школах", - сказав Путін на першому засіданні організаційного комітету з підготовки і проведення святкування в 2011 році 50-річчя польоту в космос Юрія Гагаріна.

За словами Путіна, історія освоєння космосу стає об'єктом різного роду фальсифікацій.

"Якісь факти навмисно перекручуються, очевидні речі замовчуються. Навіть у російських магазинах можна купити книги і навчальні комп'ютерні програми для дітей, в яких немає жодного слова ні про перший супутник Землі, ні про гагарінський старт", - сказав прем'єр.

При цьому, зазначив Путін, детально і в подробицях розповідається про німецького конструктора фон Брауне, який створив ФАУ (крилату ракету, що перебувала на озброєнні армії Німеччини наприкінці Другої світової війни) і про політ на Місяць.

Глава російського уряду наголосив, що 50-річчя польоту Гагаріна є унікальною можливістю "нагадати світовій громадськості про ключову роль Росії в освоєнні космосу і значення російських дослідницьких програм".

Для цього він закликав максимально задіяти російські інформаційні ресурси, друкарські видання, інтернет, телебачення.

Нагадаємо, нещодавно Росія звинуватила країни-сусідів у фальсифікації історії. Російські науковці з лабораторії зовнішньої політики виступили з критикою шкільних підручників з історії дванадцяти країн ближнього зарубіжжя. На їхнє переконання, сусіди РФ у навчальних посібниках "звеличують власні народи та безпідставно критикують росіян".

Зокрема, значна порція критики дісталася українським підручникам. На думку російських фахівців, вони нагадують мультфільми, в яких добро на догоду різним політичним силам перетворюється на зло, при цьому часто не змінюючи свого змісту.

Читайте також:

Мєдвєдєв: існує єдина російська правда, все інше засмічує мізки

Росія звинуватила країни-сусідів у фальсифікації історії

Влада Мадагаскару випустила Конституцію у вигляді коміксу

Росія розробила інструкцію з популярізації сталінізму в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: