Путін знайшов відповідь на американську ПРО

Росія при цьому не буде розвивати систему ПРО, "як це роблять США".

Для збереження світового балансу Росія буде робити акцент на розвиток ударних наступальних систем, заявив прем'єр-міністр Володимир Путін.

Прем'єр відзначив, що Росія при цьому не буде розвивати систему ПРО, "як це роблять США". При цьому він додав, що "якщо ми не розвиваємо ПРО, то у нас створюється небезпека того, що, створивши над собою парасольку проти нашої наступальної системи, наші партнери можуть відчути себе в цілковитій безпеці".

На думку Путіна, це призведе до зростання агресивності і в реальній політиці, і в економіці. "Баланс порушиться", - додав прем'єр.

Говорячи про контакти з США з цих питань, глава російського уряду запропонував налагодити обмін інформацією: "нехай наші американські партнери надають нам всю інформацію щодо ПРО, а ми будемо передавати їм яку-небудь інформацію з наступальних озброєнь".

Путін також підтримав "певні правила щодо обмеження озброєнь". "Наявність таких правил краще, ніж їх відсутність", - сказав він. Повертаючись до питання системи ПРО, прем'єр висловив сумнів в її ефективності.

Читайте також:

Польща візьме участь в альтернативній системі ПРО США

Німеччина створює альтернативу американській ПРО

Росія зацікавилася альтернативною системою ПРО США

Нова система ПРО США буде дорогою і неефективною 

ВідеоПутін знайшов відповідь на американську ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: