Путін знайшов дві стародавні амфори, занурившись у море

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін під час відвідання археологічного розкопу на місці давньогрецького міста Фанагорія допоміг науці.

Російський прем'єр Володимир Путін, занурившись у море на місці археологічних розкопок, знайшов дві давньогрецькі амфори, датовані VI століттям н.е.

Прем'єру невимовно пощастило, і тепер його внесок у науку складно переоцінити. Справа в тому, що в минулому році археологи-підводники Фанагорійської комплексної археологічної експедиції, працюючи на двох постах підводного розкопу, в ході розчищення виявили лише фрагменти великих амфор, датованих 6-8 століттями н.е.

Путін спускався в морську пучину не один – усе документував оператор, поруч також видно інші люди в гідрокостюмах.

Путіна при глибоководному зануренні до "російської Атлантиди" супроводжував міністр МНС Росії Сергій Шойгу, повідомляє Life News.

Спілкуючись з журналістами після занурення, Путін сказав, що це була всього лише його третя спроба занурення з аквалангом, причому, попередня відбулася напередодні.

Прем'єр, одягнений в гідрокостюм, тримав у руках дві амфори, які були частково розбиті.

"Керівник археологічної експедиції сказав, що це шосте століття нашої ери. Коли в порту розвантажували амфори, вони часто билися і їх після викидали за борт", - пояснив він.

За словами Путіна, стародавні амфори він знайшов на глибині близько двох метрів.

В цілому Путін зізнався, що побачене на березі і на дні вразило його, а плавати з аквалангом йому здалося більш цікавим, ніж опускатися в батискафі, хоча і там, зазначив він, теж цікаво.

Путін також повідомив, що в ході спілкування з археологами планує обговорити перспективи створення музею-заповідника з підводною частиною на території стародавньої Фанагорії. "Людству буде цікаво знати, що у нас є такі багатства. Думаю, будуть приїжджати з усього світу", - сказав він.

Нагадаємо, раніше молодіжному форумі "Селігер-2011" Володимир Путін пообіцяв схуднути на півкілограма та без страхувального троса добрався до половини скелі і самостійно спустився назад.

Читайте також:

Шеф-кухар Кремля: Мєдвєдєв - це риба, а Путін - м'ясо

Норвезький терорист дуже поважає Путіна і Папу Римського

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

ВідеоПутін знайшов дві стародавні амфори, занурившись у море

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: