Путіну не подобається, що цивілізовані країни "навалюються" на Лівію

За словами Путіна, він не розуміє, чому, оголосивши зону над Лівією безпольотною, авіація коаліції бомбардує цю країну.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін під час російсько-датських переговорів заявив, що так зване цивілізоване співтовариство навалюється на Лівію і знищує її інфраструктуру.

"Ми повинні діяти в рамках міжнародного права з усвідомленням своєї відповідальності, з турботою про мирні громадян. А коли все так зване цивілізоване співтовариство всією своєю потужністю навалюється на невелику країну, знищує інфраструктуру, створювану поколіннями, добре це чи погано? Мені це не подобається" , - сказав Путін.

За його словами, він не розуміє, чому, оголосивши зону над Лівією безпольотною, авіація коаліції бомбардує цю країну.

"Говорили про закриття неба. Ну добре. Ну де ж закриття неба, якщо б'ють кожну ніч по палацах, де проживає Каддафі. Кажуть: "Ні, ми не хочемо його знищувати". А навіщо по палацах бити? Там що, мишей таким чином виводять?", - задався питанням російський прем'єр.

Він зауважив, що під час цих ударів гинуть люди, мирні громадяни, натомість Каддафі, напевно, вже перебуває десь у бомбосховищі.
 
Путін також не виключив, що ситуація в Лівії пов'язана з інтересом до її запасами нафти і газу.

"Лівія, між іншим, за запасами нафти посідає перше місце в Африці, а за запасами газу - четверте. Напрошується питання - чи не це є основним предметом інтересу тих, хто там сьогодні орудує? ", - зазначив глава російського уряду.

Як відомо, в березні Путін заявив, що режим Муаммара Каддафі не відповідає критеріям демократії, але це не дає права іншим країнам втручатися у внутрішньополітичні конфлікти. Він також назвав військову операцію Заходу хрестовим походом.

У свою чергу президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія свідомо не застосувала право вето на резолюцію РБ ООН щодо Лівії, оскільки не вважає документ неправильним.

Читайте також:

Франція запевнила, що наземної операції в Лівії не буде

Німецькі ЗМІ оприлюднили секретний план операції ЄС у Лівії

У причетних до вибуху в мінському метро знайшли ще три бомби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: