Путін знову покритикував НАТО за війну з Лівією

Російський прем’єр вчергове висловився про війну в Лівії, обурившись "легкістю, з якою НАТО застосовує силу".

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін знову покритикував рішення світової спільноти про початок військової операції в Лівії, яке вже викликало полеміку з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим.

"Не можна порівнювати бомбардування Югославії в 1999 році силами НАТО з військовою операцією, яку зараз коаліційні сили проводять проти влади Лівії, проте легкість прийняття рішень про застосування сили викликає стурбованість", - зазначив Путін.

"Я не думаю, що ми маємо право ставити на одну дошку Сербію і Лівію - це все-таки зовсім різні держави", - цитує Путіна агентство, який відповідав на питання сербських журналістів про те, які уроки міжнародне співтовариство отримало з подій в Югославії 1999 року.

Ситуація навколо Лівії викликала в минулий суперечливі трактування у правлячого тандему Росії.

Раніше Путін висловився про дії коаліції, буквально процитувавши формулювання Муамара Каддафі, який порівняв те, що відбувається "хрестовим походом", назвавши при цьому "ущербною" резолюцію Радбезу ООН, після якої почалася операція в Лівії.

Після цієї заяви Мєдвєдєв сказав, що "потрібно всім бути максимально акуратними в оцінках", зазначивши, що вважає неприпустимим застосування виразу "хрестових похід". При цьому президент уточнив, що представник Росії не став ветувати резолюцію в ООН за його розпорядженням.

Полеміка партнерів по тандему посилила обговорення ймовірних розбіжностей між Путіним і Мєдвєдєвим напередодні президентських виборів 2012 року.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков пояснив, що оцінка прем'єра була його особистою точкою зору.

Читайте також:

Путін: причетним до подій в Лівії потрібно "молитися за порятунок душі"

Висловлювання Путіна про "хрестові походи" в Лівії вирізали з телеефірів

Мєдвєдєв обурився висловлюванням Путіна про "хрестові походи" в Лівії

Путін розкритикував ООН за війну з Лівією: це середньовічний хрестовий похід

ВідеоПутін знову покритикував НАТО за війну з Лівією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: