Путін звільнив Іванова

Президент РФ Володимир Путін прийняв відставку Ігоря Іванова з поста секретаря Радбезу РФ і призначив в. о. зама Іванова Валентина Соболева.

Генерал-полковник Соболев має заслужене чекістське минуле і працював під керівництвом Володимира Путіна у ФСБ. Питання про призначення на пост секретаря Радбезу наступника Путіна залишається відкритим.

Ігор Іванов
Газета.Ru
Ігор Іванов поміняв політику на науку
В середу президент Росії Володимир Путін прийняв відставку Ігоря Іванова з посади секретаря Ради безпеки Росії. Відставка Іванова ні для кого не стала несподіванкою: екс-міністр закордонних справ вже достатньо давно просив Путіна звільнити його від обов'язків, а кілька тижнів тому і зовсім написав заяву.

Іванов заявив, що не планує більше займатися політикою і присвятить свій час науці і викладанню.

Президент РФ узяв тривалу паузу, яку більшість експертів пояснювала важкими роздумами Путіна над кандидатурою нового секретаря.

Підсумком роздумів стало призначення виконуючим обов'язки секретаря Радбезу заступника Іванова Валентина Соболева.

В той час, коли президент визначався з кандидатурою спадкоємця Іванова, політологи припускали, що пост секретаря Радбезу є ідеальним майданчиком для розкручування майбутнього президента Росії – горезвісного наступника Путіна.

Ходили чутки, що новим секретарем Радбезу може стати глава Держнаркоконтролю Віктор Черкесів, директор ФСБ Микола Патрушев, повпред президента в Південному федеральному окрузі Дмитро Козак або навіть генпрокурор Юрій Чайка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: