Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін звинуватив Київ у можливому загостренні ситуації на Донбасі

Усі сценарії розраховуються силовим шляхом, - вважає російський президент.

Президент Росії Володимир Путін звинуватив владу у Києві у недотриманні зобов’язань, що може спричинити загострення ситуації в Україні.

Про це заявила його прес-служба, - пише Кремль.

За словами Путіна, на південному сході України зберігаються серйозні ризики загострення ситуації.

"Причини, по-суті, ті самі: недотримання сьогоднішньою українською владою взятих на себе зобов’язань, відмова від мирного вирішення конфлікту. Усі сценарії розраховуються силовим шляхом", – зауважив очільник Кремля.

Путін вкотре відзначив, що мінські домовленості реальною основою для вирішення загострення в Україні. 

Фотогалерея У Гельсінкі тисячі людей протестують проти зустрічі Трампа і Путіна, згадують про Крим і Сенцова (16 фото)

ВідеоTime присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Трамп бажає нової зустрічі з Путіним. Про це він заявив у Twitter. Стосункам двох президентів присвячені передовиці найбільших світових видань. Журнал Time відзначився, зміксувавши їх в одного: Трам-Путіна. ТСН стежить за розвитком скандалу навколо зустрічі, де Трамп жодного разу не згадав за Україну і віддав перевагу словам Путіна над словами власної розвідки, за що тепер змушений виправдовуватися.

Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін розповів російським дипломатам, що він запропонував президентові США Дональду Трампу провести референдум на Донбасі.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на двох осіб, які брали участь у закритому засіданні за участі Путіна та російських дипломатів у четвер, 19 липня. 

Вибір редакції