Путіна і Мєдвєдєва звинуватили у державній зраді

Російська опозиціонерка подала заяву до ФСБ про злочини проти Росії, які здійснили перші особи держави. ФСБ запідозрила державний переворот.

Президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, прем'єра Володимира Путіна і міністра оборони Анатолія Сердюкова звинуватили у державній зраді. Саме такі звинувачення наявні у заяві лідера незареєстрованої партії "Воля" Світлани Пеунової, яку вона подала до ФСБ.

Підставою для цього послужив ряд підписаних ними документів, які, на думку заявниці, дозволяють іноземним державам-членам НАТО безперешкодно вторгатися на територію Російської Федерації і послаблюють її власну військову міць.

Зокрема, лідер "Волі" звертає увагу, що законопроекти, протоколи і угоди про партнерство з НАТО, внесені у 2007 році тоді ще президентом Путіним і "слухняно ратифіковані" Держдумою, фактично означають приєднання Росії до Лондонського договору альянсу 1951 року, який було укладено для боротьби з СРСР.

Пеунова підкреслює, що завдяки усвідомленим діям Путіна, Мєдвєдєва і Сердюкова Росія зобов'язалася пропускати через свій кордон війська Північноатлантичного блоку без віз і мита разом з озброєнням і бойовою технікою.

Їм також гарантується свобода від кримінального переслідування за злочини, скоєні на російській території.

Лідер партії робить висновок, що така угоду "суперечить державним інтересам Росії, істотно порушує її суверенітет, загрожує національній безпеці, а також правам і свободам її громадян".

Співробітники ФСБ, які брали заяву, запропонували Світлані Пеуновій підписати папір, що вона попереджена про кримінальну відповідальність за неправдивий донос. Також вони запитали, чи означає ця скарга заклик до державного перевороту - адже якщо Путіна, Мєдвєдєва і Сердюкова посадять у в'язницю, то доведеться повністю міняти уряд.

Читайте також:

Путіна звинуватили в махінаціях на суму 100 млн доларів 

Мєдвєдєва звинуватили в спробі перетворити Росію в концтабір

Путіну пророкують повалення: "Ви вже смертельно набридли всім"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: