Путіна попросили стати прем'єром РФ

Після виборів глави російської держави уряд РФ може очолити Володимир Путін.

Перший віце-прем'єр-міністр Російської Федерації, кандидат на посаду президента РФ Дмитро Мєдвєдєв попрохав президента Володимира Путина стати прем'єр-міністром.

Таке призначення може відбутися в разі перемоги Мєдвєдєва на президентських виборах в Росії у березні 2008 року, повідомляють "РИА Новости". 

"Висловлюючи готовність балотуватися на посаду президента Росії, звертаюся до нього (Путіна) з проханням дати принципову згоду очолити уряд Росії після обрання нового президента нашої країни", - сказав Мєдвєдєв у прямому телеефірі у вівторок.

"Вважаю принципово важливим для нашої країни зберегти на найважливішій посаді у виконавчій владі - посаді голови уряду Російської Федерації - Володимира Володимировича Путіна", - також сказав російський політик. 

"Саме він (Путін) очолив список найбільшої партії - "Єдиної Росії", що досягла вражаючої перемоги на виборах до Державної думи. І лише в такому складі нова законодавча й виконавча влади зможуть працювати ефективно", - вважає Мєдвєдєв. 

Разом із тим, свої претензії на посаду президента РФ він пов'язує передусім із необхідністю збереження спадкоємності російської влади.

"Пов'язую його з необхідністю забезпечити спадкоємність у здійсненні курсу, яким йде наша країна вже вісім років, курсу, обраного нашим народом у ці роки", - сказав Мєдвєдєв.
 
"Що дороге нам сьогодні? Стабільність, поліпшення якості життя та надія на тривалий спокійний розвиток. Освіта, охорона здоров'я, житлові питання - у всіх цих найважливіших сферах нашого життя ми подолали застій 90-х, з'явилися перші... результати", - сказав кандидат у російські президенти. 

Мєдвєдєв, крім того, нагадав, що пропозицію висунути його кандидатуру на президентських виборах зробили чотири партії - "Єдина Росія", "Справедлива Росія", "Аграрна партія" та "Громадянська сила" - і подякував цим партіям за пропозицію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: