Путіна в Китаї зустріли залпами гармат

Такий прийом ознаменував початок дводенного робочого візиту глави російського уряду Володимира Путіна.

У вівторок, 13 жовтня, залпи гармат на головній площі Китаю Тяньаньмень у Пекіні ознаменували початок дводенного робочого візиту глави російського уряду Володимира Путіна.

Біля воріт Будівлі Народних зборів його зустрічав прем'єр Держради КНР Вень Цзябао. Глави урядів двох країн обійшли стрій почесної варти, після чого військовий оркестр виконав гімни двох країн.

Згідно з програмою візиту, у вівторок прем'єри проведуть переговори у вузькому і широкому складі, потім відбудеться церемонія підписання близько 20 двустронніх документів, а також зустріч з представниками ділових.

Увечері Володимир Путін і Вень Цзябао візьмуть участь в урочистому концерті, присвяченому закриттю Року російської мови в Китаї і 60-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

У рамках візиту в КНР 14 жовтня Володимир Путін візьме участь у засіданні Ради глав урядів Шанхайської організації співпраці (ШОС). Очікується, що російський прем'єр проведе переговори з казахським колегою Карімом Масимовим, віце-президентом Афганістану Карімом Халілем, прем'єр-міністром Пакистану Юсуфом Гіллані і першим віце-президентом Ірану Мохаммадом Резою Рахімі.

Одним з основних векторів у відносинах двох країн є програма співпраці до 2018 року, схвалена президентом Росії Дмитром Медведєвим і головою КНР Ху Цзіньтао 23 вересня.

Документ передбачає спільну розробку родовищ Далекого Сходу і Східного Сибіру, при цьому переробні підприємства і такі, що виробляють, будуватимуть на китайській території.

На запитання журналістів, чи буде в ході зустрічі з головою Держради підніматися питання про ситуацію з Черкізівським ринком у Москві, де до закриття працювали тисячі китайських мігрантів, заступник керівника апарату російського уряду Юрій Ушаков сказав: "Наскільки мені відомо, Володимир Путін не збирається ставити це питання , але знає, що відповісти на це ".

Читайте також:

Росія і Китай створять лінію прямого зв'язку між главами двох країн

США та Китай відновили військові зв’язки для боротьби з КНДР та впливу на Росію

Росія та Китай масово скуповують долари

Росія, Китай і Франція організували таємний заколот проти долара

ВідеоПутіна в Китаї зустріли залпами гармат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: