Путіна звинуватили в порушенні грузинського кордону

Тбілісі вважає, що російський прем’єр, прибувши з візитом до Абхазії поруш державний кордон Грузії.

Представники грузинського МЗС заявили, що російський прем'єр-міністр Володимир Путін, який прибув 12 серпня з візитом до Абхазії, порушив державний кордон Грузії.

Офіційний Тбілісі визнав візит Путіна до Абхазії цілеспрямованою "провокацією в стилі радянських спецслужб" і проявом зневаги принципами міжнародного права. Грузинські дипломати нагадали, що переговори російського прем'єра з керівниками Абхазії в Сухумі збіглися з річницею підписання угоди про припинення вогню в серпні 2008 року.

Після візиту президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до Південної Осетії в липні грузинський МЗС також розповсюдив заяву, в якій висловив протест проти порушень міжнародного права.

"Приїзд лідера країни-окупанта на окуповану територію суверенної держави є ще однією цинічною спробою, направленою на легітимацію маріонеткових режимів, створених Росією на окупованих територіях Грузії", - говорилося в заяві МЗС Грузії з приводу візиту Мєдвєдєва.

Як повідомлялося, 12 серпня російський прем`єр Володимир Путін відвідав Абхазію. Він пообіцяв, що Росія, якщо буде потрібно, надасть Абхазії військову підтримку.

Також Москва в 2010 році направить на облаштування абхазького держкордону і російської військової бази в Абхазії 15-16 мільярдів рублів.

Читайте також:

Південна Осетія та Абхазія найняли американських піарників

В Абхазії під час візиту Путіна стався вибух

Путін пообіцяв Абхазії військову підтримку

Завдяки Путіну в Абхазії демографічний вибух

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: