Путінська "Єдина Росія" проводить "таємні інструктажі" виборців перед голосуванням у Москві

У вересні в російській столиці відбудуться вибори муніципальних депутатів.

Московські чиновники проводять таємний інструктаж виборчкомів та виборців перед виборами муніципальних депутатів.

Про це пише Російська служба Бі-бі-сі.

У виборах, які відбудуться у вересні, планує взяти участь опозиція, а "Єдина Росія" готується до "жорсткого бою".

У четвер 29 червня голова управи району Строгіно Віктор Коновалов на закритій нараді виступав перед головами дільничних виборчих комісій. Основна частина виступу чиновника була присвячена необхідності протистояти опозиції, розповіли декілька учасників зустрічі.

"По нашому району зараз активно ведеться робота опозиції, яка буде на всі 16 мандатів виставляти своїх кандидатів. Наше завдання, щоб ці вибори відбулися без будь-яких "вліво-вправо", скажімо так. Ви всі розумієте, про що йдеться. Тому нам треба підготуватися дуже серйозно до того, що на ДВК можуть бути і провокації, і будь-які дії з боку опозиції. Заявлятися вони [провокації] будуть від "Яблука", ПАРНАСу і самовисуванців", - сказав глава управи.

Голова управи - муніципальний службовець. Закон про вибори забороняє їм проводити передвиборну агітацію, в тому числі серед членів виборчих комісій.

У Філі-Давидковому тим часом директор бюджетної установи "Територіальний центр соціального обслуговування № 31" Лариса Карпова 30 червня запросила на зустріч пенсіонерів і дві години розповідала про те, що соціальний центр працює завдяки партії "Єдина Росія". Карпова - чинний депутат від "Єдиної Росії" муніципального округу Філі-Давидкове, вона ж збирається переобиратися і на майбутніх виборах.

Як кандидат вона має право зустрічатися з виборцями і проводити агітацію, але як керівник державної бюджетної установи (ДБУ), згідно із законом про вибори, не може використовувати для цього службове становище, зокрема, проводити зустрічі з виборцями у приміщенні ДБУ.

Раніше повідомлялося, що штаби президентської кампанії опозиціонера Олексія Навального виселяють з офісів в шести містах. Крім Москви, це сталося у Володимирі, Волгограді, Вологді, Владивостоці та Краснодарі.

Залиште свій коментар