Пєсков уникнув відповіді на запитання про станцїї моніторингу радіації, які не працюють

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російському президенту повідомляють все, що необхідно.

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна заявив, що глава держави отримує всю інформацію після вибуху на полігоні під Северодвінськом. Про це він заявив журналістам, передає видання ТАСС.

За словами прессекретаря, Путін отримує всю повноту інформації про те, що там відбувається.

"Що стосується роботи станції, я, чесно кажучи, не знаю, кому вони підвідомчі. Це, напевно, з руки вам знайти, до кого вони належать і запросити інформацію, чому та чи інша інформація або передається, або не передається", - відповів Пєсков на прохання прокоментувати повідомлення про те, що після НП на полігоні під Северодвінськом чотири таких станцій перестали передавати дані про радіацію.

Пєсков зазначив, що Кремль не несе відповідальності за станції, які транслюють дані про радіацію.

Як відомо, 19 серпня дві станції моніторингу, які діють в РФ в рамках Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань, припинили передавати сигнал після вибуху ракети під Северодвінськом. Йдеться про станції в Кірові і Дубні, які є найближчими до місця вибуху. Вони припинили передавати сигнал через два дні після НП.

20 серпня стало відомо, що ще дві моніторингові станції зі встановлення рівня радіації припинили передавати дані.

8 серпня на території полігону в Архангельській області Росії прогримів вибух, в результаті події загинули щонайменше сім осіб, а незабаром у регіоні помітили підвищений радіоактивний фон. 10 серпня в "Росатомі" повідомили, що вибухнула реактивна рухова установка, і згодом визнали, що трагедія сталася під час випробування нового "спецвиробу".

Версії того, що сталося різняться. Втім, президент США Дональд Трамп, низка експертів, а також представники провідних західних ЗМІ дотримуються думки, що трагедія пов'язана з "Буревісником" – новою ракетою з ядерним реактором.

Пресслужба Росгідромету за результатами дослідження стану радіаційного фону в Северодвінську в день вибуху повідомила, що доза гамма-випромінювання була перевищена у 4-16 разів. При цьому Норвегія виявила крихітні кількості радіоактивного йоду на кордоні з РФ через кілька днів після вибуху на полігоні.

Лікарів Архангельської обласної лікарні в Росії не попередили, що після вибуху ракети в Северодвінську до них відправили заражених радіацією пацієнтів. У одного з медиків після обстеження в Москві виявили в м'язовій тканині радіоактивний ізотоп цезій-137.

В Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ОДВЗЯИ) опублікували анімовану мапу з вірогідним розльотом радіонуклідів  вона, зокрема, зачепила територію України. 

Відео Рівень радіації після вибуху на військовому полігоні в Росії перевищив норму у 20 разів

Двоє людей загинули, ще 15 поранені. "Грінпіс" заявляє про підвищення радіаційного фону в 20 разів, у Міноборони запевняють, що усе в межах норми. Частину Білого моря перекрили для цивільних кораблів, місцеві жителі певні, що до водойми потрапило щось небезпечне.  

Рівень радіації після вибуху на військовому полігоні в Росії перевищив норму у 20 разів

Залиште свій коментар

Вибір редакції